Twitter Gizli Hesapları Görme

Twitter Gizli Hesapları Görme

Twitter Gizli Hesapları Görme Twitter, kullanıcılarına hesaplarını gizleme gibi özellikler sunar. Çoğu kullanıcı bu özelliği hesaplarını başka insanların görmemesi için kullanır. Ancak milyonlarca aktif kullanıcısı olan bu sosyal medya platformunda insanlar, doğal olarak diğer kullanıcıların gizli hesapları görmek istiyorlar. Twitter'da gizlenen hesaplar başka kullanıcılar tarafından görülemez. İnternette gördüğünüz "Gizli Twitter Hesabını Görme 2021" gibi uygulamalar tamamen sahte olması ile beraber hem cihazınızı hem de Twitter hesabınızı riske atabilir. Bu nedenle bilmediğiniz uygulamaları ve programları kullanmanız tavsiye edilmez.

Twitter gizli hesapları ücretsiz olarak görüntülemek istiyorsanız birkaç işlem yapmanız gerekir. Bu işlemlerin en kolay ve ücretsiz yolu fake hesapla görmek istediğiniz gizli hesabı takip etmek olacaktır. Bu noktada öncelikle görüntülemek istediğiniz hesabın bay mı bayan mı olduğunu belirleyin. Örneğin görüntülemek istediğiniz hesap erkek ise fake hesabınızı futbol, survivor veya siyasi konulu açabilirsiniz. Yeni açtığınız bu hesabın inandırıcı olması için en az 50 tweet ile doldurun. Ardından, görüntülemek istediğiniz hesaba bir istek gönderin, büyük olasılıkla sizi kabul edecektir. Böylece gizli olan hesabı görebilirsiniz.

Twitter’da Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Twitter sosyal medya platformunda görmek istediğiniz bir gizli hesap için ilk yöntem faydalı olmadıysa, Twitter gizli hesap görme uygulamalarına başvurabilirsiniz. Twitter gizli hesap görmek için kullanabileceğiniz uygulamaları sıralamamız gerekirse;

  • Postegro
  • LiLi

Şeklinde iki farklı uygulamayı sıralayabiliriz. Dilerseniz bu uygulamaları nasıl kullanabileceğinizden ve Twitter gizli hesap görme işlemi için başka hangi yollara başvurabileceğinizden bahsedelim.

Postegro ile Twitter’da Gizli Hesap Görmek

Twitter gizli hesap görme için kullanılan Postegro uygulaması, geçmişte her ne kadar faydalı olsa da günümüzde birçok şikâyete maruz kalmıştır. Bu nedenle bu uygulamayı kullanmanız hem size bir sonuç vermeyecek hem de cihazınıza zarar verebilecektir.

LiLi ile Twitter Gizli Hesap Görmek

Benzer şekilde, internet aramaları LiLi kullanılarak gizli Twitter hesap görme gibi bilgiler sonuç verecek olsa da uygulama üzerinden gizli Twitter hesaplarına ulaşılarak olumlu sonuç alınması mümkün değildir.

Twitter'da hiçbir program yardımı ile gizli hesaplar görülemez. Çünkü Twitter, API üzerinden gizli hesaplara erişimde oldukça koruyucu güvenlik özelliklerine sahiptir. İnternet aramalarında gizli Twitter hesapları gibi başlıklar altında uygulama görmek tamamen sahtekarlık olacaktır. Ayrıca böyle bir program olduğunu iddia eden web sitelerini tamamen Twitter hesabınıza zarar verecektir. Ücretli bir şekilde yapacağını iddia eden kişiler ise paranızı alıp sizi dolandırmak isteyen kişiler olacaktır. Sizlere bir veri sundukları zaman bu veriler sahte olacaktır. Çünkü Twitter'ın politikaları sebebiyle böyle bir durumun gerçekleşmesi mümkün değildir.

Bu tarz program ve web sitelerini tercih etmek yerine sahte bir hesap ile bunu yapmak en mantıklısı olacaktır. Kendi başınıza o hesaba giriş yapmayı denemelisiniz. Karşı taraf İsteğinizi kabul edene kadar o hesabın içeriğini görmeniz mümkün olmayacaktır. Ya da o kişiyi takip eden bir kişiden rica etmeniz gerekir. Böyle bir talebi kabul edecek kişi bulmanız ise biraz zor olacaktır. Twitter gizli hesapları görmek isteyen kişiler böyle bir yol izlemesi gerekir. Bu yöntem ise gerçekten zor bir yöntem olacaktır. Takip etmeniz gereken hesaba girebilmen için oluşturduğunuz sahte hesabın biraz gerçekçi olması gerekir. Bu yüzden biraz tweet atmalı ve takipçi kasmalısınız. Takipçi kasma işlemi zor olduğundan dolayı bunu kolay yoldan halletmeniz için birkaç yöntem vardır. En başına gelen ise ücretli bir şekilde Twitter takipçi satın alma yöntemidir.

Web sitemizi kullanarak sizler de Twitter takipçi satın alabilir ve hesabınızda bulunan takipçi sayısını yükseltebilirsiniz. Elbette sahte bir hesabı gerçek hesap gibi göstermek sadece takipçiden ibaret olmayacaktır. Bunun için Twitter fav paketleri satın almanız gerekir. Bu hizmeti de web sitemizden bulunarak hızlı bir şekilde sahte hesabınızı gerçek bir kullanıcı gibi gösterebilirsiniz. Üstelik web sitemiz sizlere bunu garantili bir şekilde sunmakta olup verilecek hizmette tamamen Türk kullanıcılar kullanılacaktır.

Sizlerde internet sitemizden bu hizmetten faydalanırken “indirim20” kupon kodunu kullanarak %20 indirim kazanabilirsiniz. Bu sayede tüm bu avantajlardan daha ucuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Böylece Twitter gizli hesapları görmek için bir şansa sahip olabilirsiniz.

3 Dakika Önce